Što je u mojoj putnoj kozmetičkoj torbici? (video)

U ovom videu možete vidjeti koje proizvode nosim sa sobom kada vikendom odlazim kući. Radi se o vrlo maloj i pomno odabranoj količini proizvoda!

Ako želite da snimim jedan “Što je u mojoj kozmetičkoj torbi” video, u kojem ću vam pokazati što sve nosim sa sobom kada putujem na duže vrijeme (za to imam jedan pravi makeup kovčeg!), svakako mi to recite u komentarima. Također mi u komentarima odgovorite na pitanja koja sam vam postavila tokom videa.

Detaljne recenzije nekih proizvoda koje spominjem u videu:

Nevenova krema: http://lux-lucis.eu/encian-neven-preparativni-favorit/

Maybelline Affinitone tekući puder: http://lux-lucis.eu/maybelline-affinitone-tekuci-puder/

Ebay Flat Top Buffer (Kist za tekuću podlogu): http://lux-lucis.eu/ebay-flat-top-buffer-kist-za-tekucu-podlogu/

Maybelline Color Tattoo kremasta sjenila: http://lux-lucis.eu/maybelline-color-tattoo-15-20-35-45-70/

Essence sjenilo: http://lux-lucis.eu/essence-sjenilo-35-party-all-night/

Beauty UK Posh Palette: http://lux-lucis.eu/beauty-uk-posh-palette-makeup-looks/

Essence Liquid Ink Eyeliner: http://lux-lucis.eu/essence-liquid-ink-eyeliner/

Essence Multi Action Blackest Black maskara: http://lux-lucis.eu/essence-multi-action-blackest-black-mascara/

Makeup For You set kistova: http://lux-lucis.eu/24-pcs-makeup-brushes-makeup-for-you/

Slični postovi:

5 thoughts on “Što je u mojoj putnoj kozmetičkoj torbici? (video)

  1. ajde, reci, jel ono BYE na kraju isto ono sto radi(la) Blair Fowler /juicystar07/ na kraju videa? :D stvarno, jako me nanj podsjeca :)

    inace, slatka si! nisam bas za make up i sve ove stvari al tebe sam pronasla na sminkerici pa poslije sam pocela pratiti tvoj blog iako obicno samo za odreagiranje ili dok perem zube, i da bih bila u kontaktu s hrvatskim, jer ga samo ucim.. :) ..citala sam negdje da ides sljedeci mjesec u Prag! ja zivim blizu! :D uzivaj, odlicno je tamo! :))

    1. Nisam nju imala na umu dok sam si izmislila “bye” :D Haha

      Hvala ti, baš mi je drago da ti se sviđa. I jako ti dobro ide hrvatski. :)
      Jedva čekam putovanje! Tebi je sigurno lijepo tamo živjeti! :)

  2. Super video,a zagorski pet sam jedva skužila a rođena sam zagorka. :) Što se tiče sljedećeg posta ja bih radije u obliku članka,nekako više volim polako u miru čitati i gledati slikice do milje volje pa eto… E da i svakako poslikaj look koji ćeš raditi. Baš me zaintrigirala ova kombinacija. Pozić :)

  3. Ostavila sam komentar i na youtube-u, ali evo i ovdje.
    Super je video, korisno, kratko i slatko :)
    A za idući, ja sam također rađe za članak nego video :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *